En av Norconsults styrker er bred ressursbase og mange lokale kontorer. Dette sikrer kapasitet og kompetanse til å utføre oppdrag av varierende innhold og størrelse, uavhengig av geografi.

I tillegg til hovedkontoret, drives virksomheten fra 50 kontorsteder fordelt på fem regioner i Norge. Det er variasjon på kontorenes størrelse men det er et tett samarbeid slik at alle kan kontaktes, uansett type oppdrag. Til sammen har vi solid kompetanse innen alle markedsområder.

  • Profilbilde av Vegard Jacobsen
    Vegard Jacobsen
    Direktør Region Innlandet
     

    I Region Innlandet har Norconsult seks kontorer med nærmere 140 ansatte. Alle kontorene kan kontaktes, uansett type oppdrag. 
    Det er variasjon på kontorenes størrelse men det er et tett samarbeid i regionen slik at alle kontorledere kjenner hverandres kompetanse godt.

    Til sammen har vi solid kompetanse innen alle markedsområder og regionen har spesielt gode ressurser innen bygg og eiendom, energi, samferdsel og vann og avløp. I tillegg dekkes også de andre markedsområdene. 

    Våre referanser dekker hele spennet fra tidligfase/planer, prosjektadministrasjon, prosjektering til byggeledelse og driftsassistanse.

    • Adresse
      Norconsult AS
      Torggata 22 , 2317 Hamar
      Tel: 67 57 10 00
      Kontakt oss
      Anlegg og spesialfag:
      Bjørn Joakimsen - Bjorn.Joakimsen@norconsult.com - tlf: 454 04 459

      Byggeteknikk:
      Eivor Slåtten - Eivor.Slatten@norconsult.com - tlf: 478 88 368

      Vann og avløp:
      Terje Skramstad - Terje.Skramstad@norconsult.com - tlf: 454 04 451

      Plan og samferdsel:
      Hans Arne Sæbø - Hans.Arne.Saebo@norconsult.com - tlf: 454 04 468

      Landskap:
      Brit Angell Johnson - Brit.Angell.Johnson@norconsult.com - tlf: 948 92 735

      Elektro:
      Rune Olav Høgsveen - Rune.Hogsveen@norconsult.com - tlf: 952 91 382

      VVS, inneklima og kuldeteknikk:
      Lars S. Brandt-Madsen - Lars.S.Brandt-Madsen@norconsult.com - tlf: 951 64 642

      Profilbilde av Tom Sagbakken
      Tom Sagbakken
      Kontorleder