En av Norconsults styrker er bred ressursbase og mange lokale kontorer. Dette sikrer kapasitet og kompetanse til å utføre oppdrag av varierende innhold og størrelse, uavhengig av geografi.

I tillegg til hovedkontoret, drives virksomheten fra 50 kontorsteder fordelt på fem regioner i Norge. Det er variasjon på kontorenes størrelse men det er et tett samarbeid slik at alle kan kontaktes, uansett type oppdrag. Til sammen har vi solid kompetanse innen alle markedsområder.

  • Profilbilde av Jens Kvarekvål
    Jens Kvarekvål
    Direktør Region Vest
     

    I Region Vest har Norconsult åtte kontorer som alle kan kontaktes, uansett type oppdrag. Det er variasjon på kontorenes størrelse men det er et tett samarbeid i regionen slik at alle kontorledere kjenner hverandres kompetanse godt. Til sammen har vi solid kompetanse innen alle markedsområder.

    • Adresse
      Norconsult AS
      Pb. 1199, 5811 Bergen
      Valkendorfsgate 6 , 5012 Bergen
      Tel: 55 37 55 00
      Kontakt oss
      Elektro:
      Roar Sande - Roar.Sande@norconsult.com - tlf: 404 94 919

      VVS:
      Rune Lyngbø - Rune.Lyngbo@norconsult.com - tlf: 951 45 280

      Skoleplanlegging og skoleutvikling:
      Endre Ljones - Endre.Ljones@norconsult.com - tlf: 909 82 551

      Bygg:
      Rune Lyngbø - Rune.Lyngbo@norconsult.com - tlf: 951 45 280

      Vann og avløp:
      Endre Trovik - Endre.Trovik@norconsult.com - tlf: 454 04 588

      Veg og trafikk:
      Trude Rosendahl - Trude.Rosendahl@norconsult.com - tlf: 454 04 509

      Plan:
      Fritjof Stangnes - Fritjof.Stangnes@norconsult.com - tlf: 415 07 954  

      Arkitektur og landskap:
      Pål Bjørkhaug - Pal.Bjorkhaug@norconsult.com - tlf: 454 04 545

      Miljø og Sikkerhet:
      Anne Kathrine Bøe - Anne.Kathrine.Boe@norconsult.com - tlf: 910 08 700
      Profilbilde av Alex Lunde
      Alex Lunde
      Direktør Bergen