En av Norconsults styrker er bred ressursbase og mange lokale kontorer. Dette sikrer kapasitet og kompetanse til å utføre oppdrag av varierende innhold og størrelse, uavhengig av geografi.

I tillegg til hovedkontoret, drives virksomheten fra 50 kontorsteder fordelt på fem regioner i Norge. Det er variasjon på kontorenes størrelse men det er et tett samarbeid slik at alle kan kontaktes, uansett type oppdrag. Til sammen har vi solid kompetanse innen alle markedsområder.

  • Profilbilde av Jens Kvarekvål
    Jens Kvarekvål
    Direktør Region Vest
     

    I Region Vest har Norconsult åtte kontorer som alle kan kontaktes, uansett type oppdrag. Det er variasjon på kontorenes størrelse men det er et tett samarbeid i regionen slik at alle kontorledere kjenner hverandres kompetanse godt. Til sammen har vi solid kompetanse innen alle markedsområder.

    • Adresse
      Norconsult AS
      Pb. 130, 4065 Stavanger
      Jåttåflaten 27 , 4020 Stavanger
      Tel: 51 90 53 00
      Kontakt oss
      Elektro:
      Tore Frøland Tore.Froland@norconsult.com tlf. 911 63 573

      VVS og innemiljø:
      Ruben S. Slethei Ruben.Skovgaard.Slethei@norconsult.com tlf. 918 15 140

      Prosjektadministrasjon og Miljøledelse:
      Bjørg Wigestrand Bjorg.Wigestrand@norconsult.com tlf. 928 67 417

      Brann- og Byggeteknikk:
      Tore Erfjord Tore.Erfjord@norconsult.com tlf. 913 64 166

      Miljø og kommunalteknikk:
      Trond Kostøl Trond.Kostol@norconsult.com tlf. 907 57 027

      Vei og Trafikk:
      Jan Erik Johansson Jan.Erik.Johansson@norconsult.com tlf. 916 10 691

      Plan og Landskap:
      Kjerlaug Marie Kuløy Kjerlaug.Marie.Kuloy@norconsult.com tlf. 938 60 795

      Arkitektur:
      Anne Brit Hodne Anne.Brit.Hodne@norconsult.com tlf. 906 88 001
      Profilbilde av Oddvar Siqveland
      Oddvar Siqveland
      Fungerende kontorleder